O nás

Vítejte na Hifimánii – vašem průvodci světem zvuku a videa. Jsme web, který založila skupina nadšených audiofilů a technologických novinářů, kteří se již roky sami ženou za tím nejlepším zvukem i obrazem a svou vášeň se rozhodli sdílet. Nezakrýváme ani to, že možnost zkoušet novinky ze světa audio-video techniky nám dělá radost a vlastní redakce nám k tomu otevírá snazší cestu. Těšit se tak můžete na fundované recenze, tipy pro začátečníky i informace o tom, jaké jsou poslední novinky. Budeme přinášet informace ze světa High-endu i dostupných modelů tak, aby si své téma našel skutečně každý čtenář.

Naše cesta začíná právě zde, na webu www.hifimanie.cz a má jediný cíl. Sdílet s vámi nejen naše vědomosti, objektivní fundované recenze a přehledné informace o nejnovějších trendech v audio-video technologiích.

Zveme vás proto, ať se s námi na tuto cestu vydáte a slibujeme, že vám otevřeme nové obzory v oblasti AV techniky, které vám umožní vychutnat si oblíbenou hudbu, filmy v takové kvalitě, kterou si zaslouží.

Tým

Šéfredaktor: Jan Frič
CTO: Přemysl Vaculík
Tým: Skupina znalců a novinářů s celoživotní zkušeností v oblasti AV technologií a oborových magazínů.

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim