reklama
Banner-Satechi_300x300px-300x300x

AirPods Pro místo naslouchátka? Možná již brzy

AirPods Pro místo naslouchátka? Možná již brzy
2024-03-11T11:15:48+01:00
• 11. 3. 2024

Zdroj: Apple

Sluchátka Apple AirPods v současné době nabízejí celou řadu funkcí nejen pro poslech, ale také pro běžný život. Práce s mikrofony pro transparentní režim je příkladná, a není tak divu, že Apple přemýšlí nových možnostech, které by mohly být užitečné pro osoby s omezenými sluchovými schopnostmi.

AirPods Pro poslouží jako naslouchátko

Podle nejnovějších zpráv ná Apple s novou aktualizací pro své telefony (iOS 18) velké plány. Kromě telefonů by totiž z aktualizace měla těžit i Apple AirPods Pro. Mark Gurman, z agentury Bloomberg tvrdí, že AirPods pro se nedočkají v roce 2024 žádných hardwarových změn. Tomu se nemůžeme divit, mírnou aktualizaci v podobě USB-C dostala sluchátka nedávno a AirPods Pro 2. generace nejsou dvakrát starým kouskem. Velkou novinkou však bude nová softwarová funkce zvaná Režim naslouchátka.

Pro 2 funkce

Sluchátka od APple nabízejí celou řadu funkcí. Režim naslouchátka by však byl poměrně unikátní; zdroj: Apple.com

Jablečná sluchátka již delší dobu nabízí funkci Živý poslech. Tu Apple představil v iOS 12 v roce 2018. Pomocí Živého poslechu lépe uslyšíte konverzaci v hlučné místnosti nebo třeba někoho, kdo mluví na druhé straně místnosti. Od roku 2021 je pak dostupná funkce Zesílení konverzace. Tu si mohou užít majitelé AirPods Pro. Díky této funkci je možné díky zesílenému snímání mikrofonů lépe slyšet hovořící osobu před sebou. Studie z roku 2022 pak přinesla poznatek, že některé z těchto funkcí se již dají srovnávat s mnohem dražšími specializovanými zařízeními.

Zdroj: 9to5mac.com

 

 

 

S technologiemi si hraje od nepaměti a doma má v nich více nepořádek než pořádek. Ostravak, který se stále místy učí psát slušně a spisovně. "Zatimco tata rubal uhli, ja rubu texty, bo mam chrome ruky."

Komentáře

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim