reklama
Banner-Satechi_300x300px-300x300x

Apple AirPods 4 pravděpodobně dorazí již letos

Apple AirPods 4 pravděpodobně dorazí již letos
2024-03-18T11:41:26+01:00
• 18. 3. 2024

Zdroj: Apple

Apple by měl představit podle Marka Gurmana z agentury Bloomberg hned dvoje nová sluchátka AirPods. Ta ponesou pravděpodobně onačení AirPods 4. Masová výroba by měla začít v nejbližších dnech.

AirPods 4 – inovovaný design, USB-C nabíjení a FindMy

Nové modely AirPods 4 Apple pravděpodobně uvede hned ve dvou modelových variantách. Ty zatím nesou kódová označení B768E a B768M. Jedna varianta bude dostupná s aktivním potlačením okolního ruchu a s režimem propustnosti, druhý model se těchto funkcí nedočká. Rozdíl bude pravděpodobně i v ceně.

Airpod 3

Jeden z nových modelů by mohl přinést i ANC. U peckových sluchátek by šlo o poměrně vzácnou funkci; zdroj: Apple

Oba modely obdrží inovovaný design, nabíjení přes USB-C a funkci FindMy. AirPods 4 budou velmi pravděpodobně náhradou za současnou nabídku společnosti Apple. Ten nabízí aktuálně ke koupi jak starší a levnější AirPods 2 tak doposud nejnovější AirPods 3.  Gurman předpokládá, že by nová sluchátka mohla být oproti současnému modelu prodejním hitem. Apple údajně vyrobí 20-25 milionů kusů, což je nejvyšší počet v historii těchto sluchátek.

Představení proběhne pravděpodobně s novými iPhony

Spekulace hovoří o podzimním představení. Je velmi pravděpodobné, že Apple představí sluchátka společně s novými iPhony, což by podle zaběhnutých zvyků znamenalo, že se tak stane během letošního září. Pokud čekáte na nová sluchátka AirPods Pro, tak těch se dočkáme zřejmě až v roce 2025. Je ovšem možné, že se letos dočkáme inovovaných AirPods Max. Nejdražší sluchátka společnosti Apple by měla obdržet USB-C pro nabíjení. Je klidně možné, že to ovšem bude jediná inovace těchto sluchátek, což by bylo poněkud nešťastné.

Zdroj: 9to5mac.com

S technologiemi si hraje od nepaměti a doma má v nich více nepořádek než pořádek. Ostravak, který se stále místy učí psát slušně a spisovně. "Zatimco tata rubal uhli, ja rubu texty, bo mam chrome ruky."

Komentáře

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim