reklama
Banner-Satechi_300x300px2-300x300x

Sony představuje novou řadu sluchátek a reproduktorů ULT POWER SOUND

Sony představuje novou řadu sluchátek a reproduktorů ULT POWER SOUND
2024-05-02T13:36:27+02:00
• 12. 4. 2024

Zdroj: Sony

ULT POWER SOUND je nová řada reproduktorů a sluchátek od společnosti Sony. Společnost ve svých materiálech slibuje, že tři nové reproduktory a jedna náhlavní sluchátka nabídnou posluchačům zvuk, který znají z koncertních hal.

ULT POWER SOUND – hlavně pro mladší posluchače

S přihlédnutím k názvu můžeme usuzovat, že portfolio míří hlavně na mladší posluchače, kteří vyhledávají dynamickou a energickou hudbu. S tím souvisí i fakt, že se v tiskové zprávě společnost chlubí prodloužením spolupráce se Benem Cristovao. Údajně z důvodů, že ULT POWER SOUND řada reprezentuje moderní zvuk a nespoutanou energii. V tomto ohledu bychom asi trochu brzdili očekávání zvuku koncertních hal. Samozřejmě totiž záleží, které konkrétně výrobce myslí. Ty, kde hrají filharmonie, to ale nejspíše nebudou.

Jedna sluchátka a tři reproduktory

Novou řadu tvoří bezdrátové reproduktory ULT TOWER 10, ULT FIELD 7, ULT FIELD 1 a bezdrátová sluchátka ULT WEAR. Všechny modely této řady jsou vybaveny tlačítkem ULT. Přináší charakteristickou kvalitu zvuku tím, že vylepšují hudbu pomocí jednoho nebo dvou různých zvukových režimů.

ULT TOWER 10 dle slov výrobce promění váš domov v centrum večírků s dunivými basy, zvukem 360° Party Sound, osvětlením 360° Party Light a užijte si karaoke díky dodávanému bezdrátovému mikrofonu. Reproduktor můžete dokonce připojit k televizoru a vylepšit tak zvuk všeho, na co se rádi díváte.

ULT POWER SOUND - ULT TOWER 10

ULT TOWER 10 se asi pronese. Mladší posluchači si s ním ale jistě užijí spoustu zábavy. Zdroj: Sony

ULT FIELD 7 pak ožíví váš den údernými basy a výrazným osvětlením, ať už jste kdekoli. ULT FIELD 7 vám umožní vzít si party kamkoli s sebou díky vodotěsné a prachotěsné konstrukci a dlouhé výdrži baterie, takže si můžete užívat party ještě déle.  K reproduktoru můžete opět připojit mikrofon.

ULT FIELD 7

ULT FIELD 7 už je kompaktnější reproduktor, i tak k němu lze připojit mikrofon; zdroj: Sony

ULT FIELD 1 se chlubí výraznými basy v kompaktním vydání. Reproduktor je vybaven popruhem s několika možnostmi použití a díky dlouhé výdrži baterie si jej můžete vzít kamkoli – je vodotěsný, prachotěsný a dokonce nárazuvzdorný.

ULT FIELD 1

ULT FIELD 1 je nejmenším zástupcem tohoto portfolia, Sony i tak slibuje výrazný bas; Zdroj Sony

S ULT WEAR si užijete výjimečné basy a vylepšené potlačení šumu. To umožní vychutnat si atmosféru oblíbeného festivalu nebo klubu, ať už se vydáte kamkoliv.

ULT WEAR

ULT WEAR se jeví jako sympatická sluchátka za relativně dostupnou cenu; zdroj: Sony

Cena a dostupnost

  • ULT TOWER 10 je v prodeji v černé i barevné variantě od dubna 2024 za 30 999 CZK
  • ULT FIELD 7 je v prodeji v černé i barevné variantě od dubna 2024 za 9 999 CZK
  • ULT FIELD 1 je v prodeji od dubna 2024 v černé, lesní šedé, bílé a oranžové barvě za 3 499 CZK
  • Sluchátka ULT WEAR jsou k dispozici v černé, lesní šedé a bílé barvě od dubna 2024 za 4 999 CZ

Zdroj: sony.cz

S technologiemi si hraje od nepaměti a doma má v nich více nepořádek než pořádek. Ostravak, který se stále místy učí psát slušně a spisovně. "Zatimco tata rubal uhli, ja rubu texty, bo mam chrome ruky."

Komentáře

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim