reklama
PanzerGlass iPhone 15

Android TV obdrží nově funkci rychlého přístupu

Android TV obdrží nově funkci rychlého přístupu
2024-02-21T13:09:29+01:00
• 21. 2. 2024

Zdroj: Android

Společnost Google na svém blogu oznámila novou funkci pro Android TV. Uživatelé se mohou těšit na novou kategorii – rychlý přístup.

Po dlouhé době nová funkce pro Android TV

Google dvakrát často nové funkce do svého operačního systému pro chytré televize nepřidává. Od včerejšího dne mohou pozorovat novinku ve svých Android TV zařízeních, jako je například NVIDIA Shield, američtí uživatelé. Google toho ve svém krátkém příspěvku příliš neprozradil, nicméně z obrázku, který ke svému příspěvku přiložil, lze vyčíst, že pod panelem oblíbených aplikací lze vybírat z nových možností. Mezi ty patří kategorie přehrát další, sledování bezplatných pozemních televizních kanálů, nejprodávanější filmy, populární filmy a pořady a trendy na Google. 

Android TV screen

Na obrázku Google ukázal nové kategorie pod oblíbenými aplikacemi; Zdroj: Google

Minimálně pár týdnu si ještě počkáme

Jak vypadají kategorie mimo přehrát další prozatím nevíme. Lze ale usuzovat, že všechny kategorie si budou vizuálně velmi podobné. Ne všechna zařízení se aktualizovaného rozhraní dočkají. Například Chromecast s Google TV pravděpodobně zůstane opomenut. Otázkou také je, kdy a zda vůbec Google rozšíří novinku i do dalších regionů. Na svém blogu uvádí, že aktualizace bude dostupná v následujících týdnech. Zda to platí pouze pro americké uživatele už blíže nespecifikoval. Ti tuzemští si tak pravděpodobné ještě nějakou chvíli počkají.

Zdroje: 9to5google.com, support.google.com

S technologiemi si hraje od nepaměti a doma má v nich více nepořádek než pořádek. Ostravak, který se stále místy učí psát slušně a spisovně. "Zatimco tata rubal uhli, ja rubu texty, bo mam chrome ruky."

Komentáře

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim