reklama
PanzerGlass iPhone 15

Apple oznámil optimalizaci více než 600 aplikací pro Vision Pro

Apple oznámil optimalizaci více než 600 aplikací pro Vision Pro
2024-02-02T08:41:31+01:00
• 2. 2. 2024

Přes 600 aplikací je nově optimalizováno pro headset společnosti Apple – Vision Pro. Ten obdrží první zákazníci v USA již dnes. Mezi optimalizovanými aplikacemi nechybí ani streamovací platformy a aplikace pro sledování sportovních utkání.

Ohromné rozlišení pro každý detail zápasu

Apple Vision Pro nabízí displeje s velmi vysokým rozlišením, které pro každé oko poskytují více pixelů než 4K televizor, takže uživatelé mohou sledovat svůj oblíbený obsah až na 30 metrové virtuální obrazovce. Milovníci golfu se mohou těšit na PGA TOUR Vision, kde mohou mimo jiné sledovat i 3D modely reálných golfových hřišť.

Apple Vision Pro app experiences NBA bigjpglarge 980x551x

Zdroj: Apple

Fanoušci basketbalu pak ocení NBA aplikaci, která dokáže streamovat až pět utkání souběžně. Nechybí ani doplňkové UI pro sledování statistik tak, aniž by to rušilo sledování zápasu. Americká fotbalová liga MLS si taktéž získává stále více fanoušků, zejména i díky Messimu, který hraje za Inter Miami. Mezi další aplikace pro sledování sportu patří například ESPN, CBS, Paramount+, NBC, NBC Sports, Peacock, FOX Sports a UFC — Vision Pro. Což je pro začátek slušná nálož.

Streamovací platformy na velkém plátně

Mezi prvními potvrzenými aplikacemi s podporou pro Vision Pro byla aplikace Disney+. Nechybí ale ani další aplikace se streamovaným obsahem, které divákům nabízejí zcela nové způsoby sledování oblíbených filmů, seriálů a dalších pořadů. IMAX přináší úchvatný zážitek ze sledování 2D a 3D obsahu. Nabídne oblíbené dokumentární filmy, jako je například Deep Sky, v IMAX rozlišení.

Apple Vision Pro app experiences House of the Dragon bigjpglarge 980x551x

Zdroj: Apple

Max (u nás stále HBO Max) nabízí filmové a seriálové hity, aktuální zpravodajství a živé sportovní přenosy, přičemž vybrané tituly jsou k dispozici ve 4K a s prostorovým zvukem Dolby Atmos. S aplikací Apple TV si uživatelé mohou vychutnat také všechny originální filmy Apple z Apple TV+, více než 200 3D filmů a Apple Immersive Video, které diváky přenese přímo do děje díky 180stupňovým 8K 3D záznamům pořízeným s prostorovým zvukem. Dále budou dostupné aplikace Amazon Prime Video, Discovery+ a již zmíněný Paramount+.

Zdroj: Apple.com

 

S technologiemi si hraje od nepaměti a doma má v nich více nepořádek než pořádek. Ostravak, který se stále místy učí psát slušně a spisovně. "Zatimco tata rubal uhli, ja rubu texty, bo mam chrome ruky."

Komentáře

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim