reklama
PanzerGlass iPhone 15

Nové stropní reproduktory Sonos by Sonance slibují ohromující zvuk ze stropu

Nové stropní reproduktory Sonos by Sonance slibují ohromující zvuk ze stropu
2024-02-02T04:08:21+01:00
• 1. 2. 2024

Zdroj: Sonos

Sonos představil nové 8palcové stropní reproduktory Sonos in-ceiling by Sonance. Tyto reproduktory přicházejí s řadou slibů jejichž naplnění by pohnulo architektonickými ozvučením. Očekávat máme detailní zvuk, ostrý hudební obraz i hluboké basy. Zda je to s vestavěnými 8palcovými měniči možné, je otázkou.

„Stropní reproduktor v nové 8palcové velikosti byl navržen v přímé reakci na potřeby našich instalačních techniků, kteří žádali větší výběr a flexibilitu,“ řekla Audra Kinsley, viceprezidentka a generální ředitelka Sonos Professional. „Tento nový přírůstek poskytuje výrazný zvukový profil a ohromující výkon. Spárováním reproduktorů Sonos Architectural se zesilovačem Sonos tak zákazníci získají výrazně lepší zážitek. Přidání 8palcového stropního reproduktoru poskytuje profesionálním instalačním technikům a zákazníkům svobodu a flexibilitu při výběru designu a zvuk, který dokonale zapadne do jejich prostoru.“

Skvělá technologie v malém balení

Výrobce uvádí, že nové reproduktory nabízí hladké středy a ohromující hluboké basy již od 32 Hz. To je pro měniče takové velikosti docela odvážné tvrzení. Vysoký zdvih ale může udělat své.

Co se týče designu a integrace,  drží Sonos laťku vysoko. Reproduktory nabízejí estetický vzhled a snadnou instalaci, což je velké plus pro každého, kdo preferuje při hledání audia minimalistický přístup. S cenou 26 990 Kč za pár by ale z našeho pohledu měly i pořádně zahrát! Na druhou stranu nelze popřít případné výhody. Stejně jako všechny reproduktory Sonos Architectural, budou i tyto nové 8palcové stropní reproduktory spárované se zesilovačem Sonos těžit z ekosystému. K dispozici tak bude snadno ovladatelná a přehledná aplikace, která funguje se všemi oblíbenými streamovacími službami a podporuje ovládání přes Apple AirPlay 2.

SONOS SONANCE 8in Ceiling 3q ThreePairs Amp SbS 8 inch 1920x1280x

Sonos Amp dokáže vylepšit zvuk nových reproduktorů, zdroj:Sonos

Kombinace s Sonos Amp navíc slibuje rozšíření možností přizpůsobení a integrace do multiroom systémů, což je oblast, ve které Sonos exceluje. Možnost ladění Trueplay™ a další přizpůsobení zvuku jsou vítané funkce, které jistě zvukový zážitek výrazně vylepší.

Očekávání a cena

Novinky od Sonos vzbuzují zvědavost a mohu změnit způsob, jakým ozvučujeme moderní interiéry. Zabudované reproduktory bývají častější v komerčních prostorách. Řešení společnosti Sonos by tak mohlo znamenat jejich větší rozšíření. Před soudy ale počkejme na nezávislé recenze a praktické testy. Ambiciózní tvrzení o dosažení hlubokých basů až do 32 Hz v nám totiž zní trochu neuvěřitelně. I tak se ale těšíme, pokud by se jejich výkon skutečně potvrdil, pak by šlo i s cenovkou 26 990 Kč o velmi zajímavý produkt.

Zdroj: pressmob.cz

Redakce

Milujeme Hi-FI, AV techniku i High-End a nebojíme se o nich psát.

Komentáře

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim