reklama
PanzerGlass iPhone 15

Apple pracuje na nových Beats Solo 4

Apple pracuje na nových Beats Solo 4
2024-02-28T13:37:56+01:00
• 28. 2. 2024

Zdroj: MacRumors

Beats Solo 4 by již brzy mohly spatřit světlo světa. V nejnovější release candidate beta verzi iOS 17.4 o nich našel hned několik zmínek přispěvatel serveru MacRumors, Aaron Perris.

Beats Solo 4 design se nemění, funkce ano

Nová sluchátka vypadají po designové stránce podobně jako Beats Solo 3. Nabídnou však výbavu, která je přibližuje modelu Beats Studio Pro. Kód prozradil, že sluchátka nabídnou podporu prostorového zvuku. Další funkce zatím zůstaly neprozrazeny.

Uvedeny jsou hned tři barvy, a to černá, růžová a modrá. Očekávány jsou také další funkce z Beats Studio Pro z loňského roku, například vylepšená kvalita zvuku a personalizované prostorové audio. Ovládání by mělo být taktéž shodné s modelem Studio Pro.  Logo by měl sloužit jako tlačítko pro přehrávání/pauzu a příjem hovorů, dvojí stisknutí pro přeskakování skladeb a dlouhé stisknutí pro aktivaci Siri. Apple také velmi pravděpodobně vymění starý micro-USB za novější standard USB-C, aby sluchátka odpovídala dnešním standardům.

Změna po dlouhé době

Apple poprvé vydal sluchátka Solo 3 už v roce 2016, a přestože došlo k několika barevným aktualizacím, nic jiného se od té doby nezměnilo. Solo 4 budou první významnou aktualizací této modelové řady po několika letech. Otázkou také bude, jak se nové funkce projeví na ceně. Beats Solo 3 se pohybují nyní okolo 4 000 Kč.

Zdroj: macrumors.com

S technologiemi si hraje od nepaměti a doma má v nich více nepořádek než pořádek. Ostravak, který se stále místy učí psát slušně a spisovně. "Zatimco tata rubal uhli, ja rubu texty, bo mam chrome ruky."

Komentáře

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim