reklama
PanzerGlass iPhone 15

Bose QuietComfort Ultra Headphones získaly ocenění CES Innovation Awards

Bose QuietComfort Ultra Headphones získaly ocenění CES Innovation Awards
2024-02-06T13:07:35+01:00
• 1. 2. 2024

Na prestižním mezinárodním veletrhu spotřební elektroniky CES se firmy z celého světa chlubí novinkami, které obvykle stanovují trendy. Nejzajímavější produkty v různých kategoriích každoročně získávají ocenění „CES Innovation Awards“. Mezi vítězi letošního ročníku se nachází také sluchátka Bose QuietComfort Ultra Headphones.

Průkopník v oblasti aktivního potlačování hluku

Bose QuietComfort Ultra Headphones jsou nejnovějším vrcholným modelem v kategorii náhlavních sluchátek od značky Bose. Tato sluchátka spojují unikátní technologie s prvotřídním designem a pohodlnou konstrukcí. Navzdory novému provedení si udržují charakteristické znaky řady Bose QuietComfort, která je průkopníkem v používání technologie aktivního potlačení okolního hluku (ANC, Active Noise Cancelling) a dlouhou dobu byla jejím symbolem.

BoseQCUH_náhled

Zdroj: Bose

Oceněný model QuietComfort Ultra Headphones přináší dvě klíčové inovace do kategorie velkých bezdrátových sluchátek od společnosti Bose. První inovací je kalibrace zvuku CustomTune, která při každém nasazení měří odezvu uší konkrétního uživatele. Reprodukci pak přizpůsobuje a optimalizuje individuálně podle naměřených hodnot. Druhou inovací je implementace volitelného prostorového zvuku Bose Immersive Audio, který otevírá nové dimenze poslechu.

Bose QuietComfort Ultra Headphones jsou nyní k dispozici na našem trhu v černém a bílém provedení za doporučenou koncovou cenu 12 490 Kč.

Redakce

Milujeme Hi-FI, AV techniku i High-End a nebojíme se o nich psát.

Komentáře

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim