reklama
PanzerGlass iPhone 15

High End 2024 je za dveřmi

High End 2024 je za dveřmi
2024-03-19T08:40:07+01:00
• 29. 2. 2024

Veletrh HIGH END - svátek audiofilů v Mnichově se blíží, zdroj: highendsociety.de

V srdci Mnichova se od 9. do 12. května 2024 uskuteční akce HIGH END 2024, která každoročně přitahuje milovníky kvalitního zvuku z celého světa. Veletrh  s tradicí sahající až do roku 1982, je místem setkávání nadšenců, odborníků i obchodníků s audiem. Čeká nás tak příval novinek i možnost vyrazit si poslechnout ty nejluxusnější kousky z oblasti AV techniky. Letošní ročník slibuje přes 500 vystavovatelů z více než 40 zemí celého světa. Ti se budou předhánět v prezentaci posledních inovací od dokonalých gramofonů, přes moderní streamovací řešení, až po kompaktní all-in-one zařízení. Organizátorům se opět podařilo prodat každý z 30 000 m² výstavní plochy.

„Počet rezervací znovu potvrzuje, že pozice akce HIGH END jako předního mezinárodního oborového veletrhu je nesporná,” říká Stefan Dreischärf, generální ředitel pořádající organizace HIGH END SOCIETY Service GmbH. „Zájem vystavovatelů byl obrovský, což znamená, že jsme i letos opět plně obsazeni a máme čekací listinu registrací, které jsme nemohli zohlednit.”

HIGH END 2024 představuje opravdový ráj pro každého audiofila díky své rozsáhlé nabídce a množství vystavovatelů. Narazíte tu na nejnovější technologické inovace a získáte jedinečnou šanci vyzkoušet si a poslechnout špičková audio zařízení. Mnozí návštěvníci považují právě možnost osobního testování a porovnávání různých produktů za hlavní důvod své návštěvy.

HE24=Logo date 1827x934x


Veletrh HIGH END 2024 je přehlídka nejnovějších audiovizuálních inovací, zdroj: highendsociety.de

High End pro profesionály i veřejnost

I když HIGH END trvá čtyři dny, první dva jsou speciálně pro odborníky, obchodníky a novináře. Vzhledem k velkému zájmu je takové rozdělení důležité. Pokud máte v plánu veletrh navštívit, vyhraďte si čas během víkendu, přesně 11. a 12. května 2024. V těchto dnech veletrh zve všechny nadšence do světa audia a videa, aby si na vlastní oči prohlédli a vyzkoušeli nejnovější technologie a trendy. A už teď můžeme slíbit, že bude na co koukat a co poslouchat.

Jak se na akci dostat?

Akce proběhne, stejně jako každý rok, v prostorách MOC – Event Center Messe Munich. Nejvýhodnější tak bude cesta automobilem. Slabé 4 hodinky a jste tam. V sobotu bude výstava otevřena od 10:00 do 18:00, nedělní program pak bude kratší, konkrétně 10:00 až 16:00. Cenu jednodenní vstupenky organizátoři stanovili na 10 €.

Redakce

Milujeme Hi-FI, AV techniku i High-End a nebojíme se o nich psát.

Komentáře

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim