reklama
Banner-Satechi_300x300px2-300x300x

Bristol Hi-Fi Show 2024: Chord Electronics

Bristol Hi-Fi Show 2024: Chord Electronics
2024-03-01T14:31:32+01:00
• 1. 3. 2024

Chord Electronics se na Bristol Hi-Fi Show pochlubil svým DAC/sluchátkáčem Mojo2, zdroj: Chord Electronics

Minulý víkend se konal veletrh Bristol Hi-Fi Show 2024. Mezi stánky plnými novinek samozřejmě nechyběl ani ten od Chord Electronics, společnosti, která je známá svou vášní pro dokonalý zvuk a neustálým hledáním technologických inovací. Ta navíc nelenila a zaslala nám stručný report z události, který vám tak můžeme ihned sdílet. Co tedy bylo na stánku Bristol Hi-Fi Show 2024: Chord Electronics k vidění?

Chord Electronics si pro návštěvníky připravil opravdovou lahůdku. V srdci veletrhu, se předvedli se sluchátkovým zesilovačem a D/A převodníkem Chord Mojo 2, držitelem ocenění „Produkt roku 2023“ serveru What Hi-Fi?. Vedle něj zazářily další špičkové produkty – Hugo 2 a kompletní systém řady Qutest sestávající z Qutest, Anni a Huei. Tato kombinace předvedla, jak dokáže Chord Electronics skloubit digitální a analogový svět.

Chord ULTIMA INTEGRATED na Bristol Hi-Fi Show nechyběl

Chord Bristol 2 1120x459x

Stánek Bristol Hi-Fi Show 2024: Chord Electronics samozřejmě nevynechal ani nový nekompromisní integrovaný zesilovač Ultima Integrated, zdroj: Chord Electronics

Ve vedlejší demonstrační místnosti stánku Bristol Hi-Fi Show 2024: Chord Electronics se výrobce samozřejmě pochlubil svou velkou novinkou. Předvedl nový zesilovač ULTIMA INTEGRATED, o kterém jsme nedávno informovali. Tento produkt, který měl na veletrhu svou bristolskou premiéru, byl doplněn o upscaler Chord M Scaler, Qutest DAC a reprosoustavyATC SCM40. Volba reprosoustav, které vynikají svou transparentností a vysokými nároky na výkon tak posluchačům skvěle prezentovala výkon nekompromisního zesilovače.

Důležité upozornění pro majitele 2go/Poly

Chord Electronics nezapomíná ani na praktické záležitosti. Vydal totiž nový firmware pro své streamovací moduly Chord 2go a Poly, který je klíčový pro bezproblémový přechod na nový server výrobce. Společnost zdůraznila, že vynechání této aktualizace může vést k omezení v budoucí podpoře a přístupu k novým verzím SW. Majitelům těchto zařízení proto doporučujeme aktualizovat co nejdříve!

Jak aktualizovat Chord 2go se dozvíte v tomto videu. Návod pro aktualizaci Chord Poly výrobce přichystal na svých stránkách s častými dotazy.

Redakce

Milujeme Hi-FI, AV techniku i High-End a nebojíme se o nich psát.

Komentáře

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim