reklama
Banner-Satechi_300x300px-300x300x

NVIDIA GeForce Now přidává podporu Battle.net

NVIDIA GeForce Now přidává podporu Battle.net
2024-03-01T11:23:01+01:00
• 1. 3. 2024

Zdroj: NVIDIA

Uživatelé služby pro streamování her NVIDIA GeForce Now mohou slavit. Služba od dnešního dne podporuje první hry z dílny společnosti Blizzard a další budou brzy následovat.

Diablo IV bez fyzického výkonu? Není problém

Předplatitelé jednoho z tarifů služby GeForce Now mohou nyní streamovat hry Call of Duty HQ, Overwatch 2, Diablo IV a Hearthstone po propojení účtu s Battle.net. Hearthstone je naprostou novinkou. Další zmíněné hry již bylo možné hrát, ovšem po přihlášení do služby Steam.

GeForce Now láká na podporu Battle.net

GeForce Now nyní láká na podporu Battle.net; zdroj: Hifimanie.cz

V současnosti není podporována celá knihovna Battle.net, jako je tomu u zbylých služeb Steam, Epic, Xbox a Ubisoft. Lze ale předpokládat, že se brzy dočkáme i dalších titulů. Třeba takový World of Warcraft by mohl být slušným doplněním této platformy. Novinkou by mělo být také denní předplatné, které bude skvělou volbou pro ty, kteří se ke hraní dostanou velmi omezeně.

Ke hraní už stačí pouze televizor a internet

Hrát hry ve službě GeForce Now lze skrze počítače a notebooky s Windows, Chrome OS a MacOS, telefony i tablety (Android a iOS). Mimo to ke hraní stačí také chytrá televize s připojením k internetu. V tomto případě můžete GeForce Now stáhnout do televizorů od LG (2021 a novější), Samsung (2022 a novější) a Sony. Využít lze i NVIDIA Shield a Chromecast. Ke všem zařízením je vhodné připojit herní periferie, tedy alespoň gamepad.

geforce now tv

Ke hraní přes GeForce Now dnes stačí televizor s internetem; zdroj: NVIDIA

NVIDIA doporučuje rychlost připojení minimálně 15 Mb/s při rozlišení 720p a 60 FPS a rychlost 25 Mb/s při rozlišení 1080p a 60 FPS. Pro nejlepší zážitek se doporučuje odezva nižší než 40 ms. V nejvyšší verzi předplatného Ultimate, kdy si předplatitelé mohou užít výkon grafické karty RTX 4080, pak společnost vyžaduje připojení s rychlostí alespoň 45 Mb/s při rozlišení 4K při 120 FPS a alespoň 35 Mb/s při rozlišení 2K při 120 FPS. Ideální je pak připojení kabelem, případně 5GHz Wi-Fi.

Dodat ještě můžeme, že na GeForce Now jako takový se již brzy podíváme hned na několika operačních systémech pro televizory.

Zdroj: theverge.com

S technologiemi si hraje od nepaměti a doma má v nich více nepořádek než pořádek. Ostravak, který se stále místy učí psát slušně a spisovně. "Zatimco tata rubal uhli, ja rubu texty, bo mam chrome ruky."

Komentáře

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim