reklama
PanzerGlass iPhone 15

T-Mobile oznamuje MAGENTA TV pro Apple TV

T-Mobile oznamuje MAGENTA TV pro Apple TV
2024-03-19T08:39:06+01:00
• 12. 3. 2024

Zdroj: T-mobile

Dnešním dnem by se dalo říct, že peklo zamrzlo. První z trojice tuzemských operátorů, T-Mobile, oznamuje dostupnost své MAGENTA TV pro Apple TV. V souhrnném článku o televizích lokálních poskytovatelů jsme konstatovali, že právě T-Mobile bude pravděpodobně prvním, kdo tuto podporu oznámí.

MAGENTA TV naleznou uživatelé v AppStore od dnešního dne

MAGENTA TV mohou stahovat majitelé Apple TV skrz App Store od dnešního dne (12. března 2024). Apple TV by měla běžet na tvOS 16 a novějším. Přihlášení je jednoduché. Stačí zadat přihlašovací údaje k dané službě v aplikaci. T-Mobile slibuje řadu dostupných funkcí. Nechybí zpětné sledování až 7 dní zpět, přetáčení, automatické vyhledávání i nastavení rodičovské kontroly.

MAGENTA TV APPLE TV

T-Mobile je prvním operátorem, který přináší svou TV do Apple TV; zdroj: T-Mobile

Prozatím chybí nahrávání pořadů, přetáčení s náhledem a Videotéka. Operátor ovšem slibuje pravidelné aktualizace, které všechny zmiňované funkce přinesou.

Kdy se přidají další operátoři?

T-Mobile tak vyhrává závod a může se pyšnit tím, že je prvním operátorem, který přináší podporu své televize pro Apple TV. Doufáme, že tím spustí lavinu a již brzy se přidají i Vodafone a O2. Ani jeden z těchto dvou zmiňovaných operátorů podporu Apple TV prozatím neoznámil. Zda a kdy budou Apple TV podporovat je tak prozatím ve hvězdách. Nám nezbývá, než T-Mobilu pogratulovat k prvenství.

S technologiemi si hraje od nepaměti a doma má v nich více nepořádek než pořádek. Ostravak, který se stále místy učí psát slušně a spisovně. "Zatimco tata rubal uhli, ja rubu texty, bo mam chrome ruky."

Komentáře

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim