reklama
PanzerGlass iPhone 15

Sony LinkBuds se pravděpodobné brzy dočkají svého nástupce

Sony LinkBuds se pravděpodobné brzy dočkají svého nástupce
2024-03-12T14:34:36+01:00
• 12. 3. 2024

Zdroj: Sony

Sluchátka s možností poslechu okolního dění jsou stále větším trendem. Poměrně nedávno jsme informovali o sluchátkách Bose Ultra Open Earbuds. Během testování se kolega podíval také na Huawei FreeClip. Před rokem a půl jsem se podíval na zoubek pro spřátelený portál Sony LinkBuds. Nyní vše nasvědčuje tomu, že Sony ve svých továrnách peče nástupce.

Certifikace prozradila Sony LinkBuds 2

Díky korejské agentuře RRA se dozvídáme o nových sluchátkách Sony a pravděpodobně půjde o Sony LinkBuds 2. Certifikace z poloviny února informuje o modelu YY2964. Pro srovnání původní LinkBuds nesly kódové označení YY2953. Sony WF-1000XM5 jsou certifikovány pod kódem YY2963, což pravděpodobně znamená, že vývoj LinkBuds i WF-1000XM5 probíhal ve stejné době.

Sony LinkBuds 2 certifikace

Certifikace prozradila pravděpodobně model LinkBuds 2; zdroj: Thewalkmanblog

Certifikace i jedna velmi nekvalitní fotografie těchto sluchátek prozrazují relativně málo. Jisté je, že výroba proběhne ve Vietnamu a o designu máme také alespoň malé povědomí. Můžeme si všimnout dvou dobíjecích pinů místo tří, které byly přítomny u původního modelu.

LinkBuds 2 leak

Fotografie je nekvalitní, je ale patrné, že půjde o nástupce sluchátek pro transparentní poslech; Thewalkmanblog

Pokud se zaměříme na design, kruhová část s měničem nabídne pouze jednu sérii kulatých otvorů namísto dvou sérii otvorů kulatých a hranatých. Designovými odlišnostmi je patrný i systém pro uchycení v uchu. Únik pak zobrazuje sluchátka v černé barvě. Dostupná budou nejspíše i v bílé barevné variantě. Sony inovuje také čipovou sadu sluchátek. LinkBuds 2 nabídnou Mediatek MT2833. Jeho přítomnost můžeme evidovat u modelu WF-100XM5.

Původní LinkBuds

Původní LinkBuds se od modelu na uniklé fotografii liší

V krátké době tak půjde o další sluchátka, která uživatelům nabídnou možnost poslechu hudby a zároveň slyšet vše, co se v okolí děje. Bude velmi zajímavé sledovat prodeje všech těchto modelů. Ve všech případech nejsou příliš cenově dostupné, jejich využití je velmi specifické a nutno říct, že některé transparentní režimy špuntových sluchátek nefungují dvakrát špatně. Stále ovšem existují jedinci, kteří ocení přirozený okolní zvuk. Ti tak nyní budou mít poměrně bohatý výběr.

Zdroj: thewalkmanblog.blogspot.com

S technologiemi si hraje od nepaměti a doma má v nich více nepořádek než pořádek. Ostravak, který se stále místy učí psát slušně a spisovně. "Zatimco tata rubal uhli, ja rubu texty, bo mam chrome ruky."

Komentáře

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim