reklama
WITHINGS-Banner-300x300x

Beats Pill reproduktor se v brzké době dočká nové verze

Beats Pill reproduktor se v brzké době dočká nové verze
2024-05-31T12:50:24+02:00
• 31. 5. 2024

Beats Pill vyvenčil Daniel Ricciardo; zdroj: F1

Beats Pill je dobře známým bluetooth reproduktorem hlavně pro fanoušky této značky. K dispozici byl v letech 2015 až 2022 a zákazníci se tak chvíli bez něj museli obejít. Vypadá to, že již brzy se dočkáme inovované verze. Tu už mnozí viděli na vlastní oči. Nyní se objevila také v dokumentech FCC (Federal Communication Commission).

Nová verze Beats Pill přinese řadu zlepšení

Vzhled Beat Pill už není nějakou dobu tajemstvím. Jeho název se objevil už v beta verzi iOS 17.5. Na veřejnosti ho velmi okázale nosí basketbalista LeBron James a vidět jsme jej mohli také u pilota F1 Daniela Ricciarda. Nejnovější FCC dokumenty odhalují, že je představení reproduktoru v podstatě otázkou nejbližších týdnů. Například sluchátka Beats Solo 4 se v dokumentech objevila 2. dubna a Apple je oznámil hned 30. dubna.

Beat Pill článek

LeBron nepředstavenou novinku už vyvenčil, LA Lakers ji pak zveřejnilo; zdroj: LA Lakers

Nová verze by měla nabídnout čtyři tlačítka a dostupná by měla být hned ve třech barvách – černé, zlaté a červené. Původní model nenabízel certifikaci IP67, takže nešlo o ideální kousek k bazénu a do přírody k táboráku. I to by se u nové pilulky mělo změnit. První náznaky hovoří i dvojnásobné výdrži v porovnání s původním modelem. Novinka by tak mohla vydržet až 24 hodin přehrávání. Tím by překonala 10hodinovou výdrž Sonos Roam 2, o kterém jsme informovali pár dní zpět.

Ačkoli novou generaci Beats Pill Apple ještě nepředstavil, společnost již oznámila nová sluchátka Beats Solo Buds, kterých se v obchodech dočkáme v červnu. Je tedy klidně možné, že nový reproduktor detailněji poznáme do konce příštího měsíce.

Zdroje: 9to5mac.com, whathifi.com

S technologiemi si hraje od nepaměti a doma má v nich více nepořádek než pořádek. Ostravak, který se stále místy učí psát slušně a spisovně. Ale ne vždy to klapne. Hlavně u té slušnosti. "Zatimco tata rubal uhli, ja rubu texty, bo mam chrome ruky."

Komentáře

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim