reklama
Banner-Satechi_300x300px-300x300x

Apple TV pro Android se rýsuje

Apple TV pro Android se rýsuje
2024-05-30T14:33:45+02:00
• 30. 5. 2024

Zdroj: Hifimanie

Podle nejnovějších informací to vypadá, že se chystá aplikace Apple TV pro Android telefony. Ačkoliv Apple postupně v rámci jiných operačních systémů nabízí už celou řadu svých služeb, Androidoví uživatelé si zatím seriály a filmy z Apple TV užít nemohli.

Apple TV pro Android? V současnosti jen přes web

Zájemci o Apple TV, kteří vlastní telefony se systémem Android, v současnosti žádnou aplikaci v Google Play nenajdou. Musí tak seriály a filmy v nabídce Apple sledovat pouze přes webový prohlížeč. Podle nejnovějších informací Bloomberg by se to v budoucnosti ale mohlo změnit. Apple hledá zaměstnance, kteří se budou podílet na vývoji aplikace pro Android, kterou budou dle slov jablečné společnosti používat miliony lidí ke sledování filmů a seriálů.

Aplikaci Apple TV uživatelé s Androidem k dispozici v podstatě mají. Bohužel však pouze pro Android TV. Mobilní verze se až do současnosti nedočkala. Webové rozhraní služby v mobilních telefonech je velmi základní a z uživatelského hlediska ne tak pohodlné jako sledování přes aplikaci. Chybí také celá řada funkcí. Apple navíc v rámci své TV služby nabízí předplatné pro sportovní přenosy. Ty by mohly přesvědčit řadu Android uživatelů k předplacení.

V současnosti má Apple v Google Play šest aplikací. Pro nás relevantní jsou Apple Music a jeho odnož Classical. Shazam pro vyhledávání skladeb je pak veden na samostatném vývojářském účtu. Kvalitní aplikace pro Apple TV by uživatelům s OS Android mohla poskytnout funkce jako stahování offline, picture in picture a upozornění na nově přidaný obsah. Doufejme, že Apple nezapomene ani na nákupy, které v minulosti proběhly skrze iTunes.

Zdroj: 9to5google.com

 

 

 

 

S technologiemi si hraje od nepaměti a doma má v nich více nepořádek než pořádek. Ostravak, který se stále místy učí psát slušně a spisovně. Ale ne vždy to klapne. Hlavně u té slušnosti. "Zatimco tata rubal uhli, ja rubu texty, bo mam chrome ruky."

Komentáře

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim