reklama
Banner-Satechi_300x300px-300x300x

Bose Soundlink Max se chystá na letní párty

Bose Soundlink Max se chystá na letní párty
2024-05-10T23:58:43+02:00
• 3. 5. 2024

Bose Soundlink Max, zdroj: bose.com

Bluetooth reproduktor Bose Soundlink Max vypadá jako solidní tip pro ozvučení akcí v parcích, nebo třeba na vodě. Kromě pořádně efektního přednesu s výraznými basy totiž výrobce slibuje i konstrukci, která vydrží hrubší zacházení odpovídající náročným večírkům. Splnění certifikace IP67 totiž dokládá 100% odolnost vůči prachu i schopnost zvládnout 30minutové potopení do hloubky 1 m.  Výrobce přitom dodává, že problémem nebudou ani rozlité nápoje. Ocelová práškovaná konstrukce potažená silikonem by měla zvládnout i lecjaký náraz a odolat UV záření.

Bose Soundlink Max odolnost 1152x864x

Novinka se nebojí ani hrubějšího zacházení a splní požadavky certifikace IP57, zdroj: bose.com

Design novinky potěší nejen odolností. Jeho estetika totiž připomíná silikonové kabelky, které před několika lety dobývaly svět módy. Na horní straně tak najdeme stylové ucho tvořené výrazným nylonovým lanem. To lze navíc vyměnit za příplatkové delší ucho, které lze hodit přes rameno a vyrazit s hudbou i na pěší výlet. Zda tím ale potěšíte ostatní turisty si nejsme jisti. Nic to ovšem nemění na tom, že novinka působí jako stylový módní doplněk, který chce dělat parádu i při tichém přenášení.

Bose Soundlink Max moda 1920x1125x

Design novinky Bose potěší stylovými barvami a designem, zdroj: bose.com

Zvuk vyladěný pro zábavu

Nový Soundlink Max nabídne trojici měničů, které by měly navzdory rozměrům 26,5 x 12 x 10,5 cm a 2kg hmotnosti zprostředkovat stereofonní reprodukci. Pro hutnější basy je podobně jako u známých reproduktorů JBL doplňuje pár pasivních měničů. O tom, že se dočkáme efektního hutného projevu tak není pochyb. Bose má v tomto ohledu ostatně bohaté zkušenosti.

Bose Soundlink Max moda konzervativni 1152x864x

Kromě stylové modré nesmí chybět ani konzervativnější černá varianta, zdroj: bose.com

Vestavěná baterie zajistí až 20 h provozu a skrze USB-C port reprosoustavy zvládne zajistit i napájení telefonu. Že by zábava skončila předčasně se tak není třeba obávat. O přenos audia se postará Bluetooth 5.3 a technologie Snapdragon Sound společnosti Qualcomm. Kromě SBC a AAC se tak můžeme těšit i na kodeky aptX Adaptive. Nechybí ovšem ani klasický 3,5mm konektor.

Cena Bose Soundlink Max

Bose Soundlink Max se chystá do prodeje s cenovkou 549 USD. Dá se tedy doufat, že i v našich končinách se udrží cena pod 13 000Kč hranicí. Předobjednávky Bose spustí už 14. května. Na pulty obchodů by se pak měl dostat 4. června.

Více informací naleznete na stránkách výrobce.

Redakce

Milujeme Hi-FI, AV techniku i High-End a nebojíme se o nich psát.

Komentáře

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim