reklama
Banner-Satechi_300x300px2-300x300x

Loewe a Kylian Mbappé představili bluetooth reproduktor

Loewe a Kylian Mbappé představili bluetooth reproduktor
2024-05-20T13:49:09+02:00
• 20. 5. 2024

Zdroj: Loewe

Německá společnost Loewe a Kylian Mbappé (francouzský fotbalista hrající za PSG) představili speciální edici reproduktoru We.HEAR Pro. Ten přichází na trh ve třech barevných provedeních – denim, neon a černá. Reproduktoru nechybí ani logo vítěze mistrovství světa KM.

Loewe a Kylian Mbappé? 100W výkon a 24hodinová výdrž

Loewe můžeme znát hlavně jako výrobce špičkových televizorů. Občas ale překvapí novinkou ve svém portfoliu. Tou nejaktuálnější je reproduktor We.HEAR Pro, který slibuje výjimečný stereo zvuk v prémiovém provedení s ukázkovým zpracováním. Hluboce pohlcující zážitek má dle slov výrobce zajistit 100wattový výkon. Kylian Mbappé společnost Loewe neinspiroval pouze svým jménem a svými úspěchy. Nový reproduktor nabízí zesilovač třídy D, který se společně s měniči a pasivními basovými reproduktory snaží dosáhnout rovnováhy mezi výkonem a elegancí. Přesně tak dle výrobce lze popsat i samotného Kyliana.

Loewe a Kylian Mbappé článek

Ve žluté barvě reproduktor jen tak nepřehlédnete; zdroj: Loewe

We.HEAR Pro je navržen tak, aby obstál i v náročných podmínkách. Nabídne certifikaci IPX6, která zajišťuje ochranu proti tryskající vodě. Snadný přenos pak zajišťuje lehký a kompaktní design. Nechybí ani nastavitelný ramenní popruh. Baterie slibuje delší výdrž než jedno fotbalové utkání. Konkrétně má jít o 24 hodin. Rychlé nabíjení pak zajistí plné nabití během zhruba dvou hodin. We.HEAR Pro lze využít také jako přenosnou powerbanku pro dobíjení mobilních zařízení.

A cena? Ta se vyšplhala na 275 amerických dolarů. V přepočtu jde tedy přibližně o 6 300 Kč.

Zdroj: whathifi.com

 

S technologiemi si hraje od nepaměti a doma má v nich více nepořádek než pořádek. Ostravak, který se stále místy učí psát slušně a spisovně. Ale ne vždy to klapne. Hlavně u té slušnosti. "Zatimco tata rubal uhli, ja rubu texty, bo mam chrome ruky."

Komentáře

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim