reklama
PanzerGlass iPhone 15

Magenta TV zařazuje na léto kanály Nova Sport 5 a Nova Sport 6

Magenta TV zařazuje na léto kanály Nova Sport 5 a Nova Sport 6
2024-06-06T14:19:40+02:00
• 6. 6. 2024

Zdroj: T-mobile

Televizní stanice Nova Sport 5 a Nova Sport 6 určitě zná každý sportovní fanoušek. Kanály, které přináší živé přenosy Formule 1, MotoGP, zápasy MMA organizace UFC nebo přední evropské fotbalové ligy, míří do nabídky Magenta TV společnosti T-Mobile.

Nova Sport 5 a Nova Sport 6 už od zítřka

Sportovních kanálů v nabídce se dočkají všichni zákazníci s tarifem S a vyšším. Navíc není potřeba ani dlouze čekat. Operátor zařazuje kanály do svého výběru už od zítřejšího dne, tedy od 7. června 2024. Zákazníci naleznou Nova Sport 5 na 101 pozici a Nova Sport 6 na 102 pozici.

Sport 5 láká přenosy Formule 1. Nechybí ani přenosy tréninků, kvalifikací, soutěží F2 a F3 a ženské série F1 Academy. Už tento týden je na programu Velká cena Kanady. Nezbývá, než usednout k televizorům a začít fandit své oblíbené stáji. Tento kanál dále nabídne první volbu zápasů Evropské a Konferenční ligy UEFA a hlavně zápasy Ligy mistrů UEFA. Lákají vás spíše motocykly a momenty, kdy někdo dostane pořádně do budky? MotoGP a MMA galavečery UFC nabídne stanice Nova Sport 6. Na tomto kanále budou k dispozici také přední evropské fotbalové ligy – Bundesliga a LaLiga. Ani zde nebudou chybět zápasy fotbalové Ligy mistrů.

F1 s jezdci 16 9 1920x1080x

První závod Formule 1 v rámci Magenta TV bude možné sledovat už tento víkend; zdroj: T-Mobile

Na začátku května zařadil T-Mobile do Magenta TV kanál Premier Sport 4 HD, který nabízí magazíny z oblasti MMA a záznamy zápasů. Už 13. června zde budou moci diváci sledovat odvetný zápas Oktagon 58: Vémola vs. Végh 2.

Tarif S startuje na cenovce 399 Kč. Zmínit musíme, že první tři měsíce jsou nyní v akci za 299 Kč. Výhodnější cenovky se dočkají zákazníci, kteří u operátora využívají i další služby.

Čtenáře upozorňujeme také na fakt, že T-Mobile je jedinou společností, která svou televizi poskytuje i pro chytrá zařízení Apple TV. Nepotřebujete tak žádný set-top box ani chytrou televizi. V tomto ohledu další dva operátoři vážně pokulhávají.

Zdroj: t-mobile.cz

S technologiemi si hraje od nepaměti a doma má v nich více nepořádek než pořádek. Ostravak, který se stále místy učí psát slušně a spisovně. Ale ne vždy to klapne. Hlavně u té slušnosti. "Zatimco tata rubal uhli, ja rubu texty, bo mam chrome ruky."

Komentáře

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim