reklama
Banner-Satechi_300x300px-300x300x

Valentýnská alba? Pár tipů bychom měli

Valentýnská alba? Pár tipů bychom měli
2024-02-16T13:34:21+01:00
• 13. 2. 2024

Není to tak dávno a my jsme přinesli hned pět tipů na alba, která brzy vyjdou. Valentýn se blíží a s ním i příležitost ukázat našim milovaným, jak moc nám na nich záleží. Milovníkům hudby a Hi-Fi nadšencům nabízí také ideální čas sdílet vášeň pro dokonalý zvuk a přiblížit magii kvalitního poslechu své druhé polovičce. Třeba pak lépe porozumí divokým investicím do techniky. Vybrat vhodné album nemusí být vůbec jednoduché. V tomto článku se tak podělíme o valentýnská alba, která pomohou vytvořit skrze pořádné stereo nepřekonatelnou atmosféru. Připravte se na večer plný romantiky, nostalgie a bezchybného zvuku.

Fleetwood Mac – Rumours

Fleetwood mac rumours

Zdroj: Fleetwood Mac

Rumours od Fleetwood Mac je album, které osloví každé srdce. Síla emocí a vyprávění příběhů o lásce, zradě a usmíření vytvářejí dokonalý podklad pro večer plný upřímných rozhovorů a sdílení. Nechte se unést klasikami jako Dreams a Go Your Own Way a užijte si společné momenty, které zůstanou navždy ve vaší paměti.

Prince – Purple Rain

Purple rain - Prince

Zdroj: Prince

Princovo Purple Rain představují mistrovské dílo plné vášně a emotivity. A tak ho mezi valentýnská alba určitě zařadit musíme! Umožněte titulní skladbě Purple Rain prostoupit místností a vytvořit ideální atmosféru pro valentýnský večer. S upbeatovými hity jako je např. Let’s Go Crazy můžete večer obohatit i trochou spontánní radosti.

Bruce Springsteen – Born in the U.S.A.

Bruce Springsteen Born in the USA

Zdroj: Bruce Springsteen

Klasika žánru přináší energii a upřímnost, což může být oživením pro každý romantický večer. Album plné lásky, ztráty a amerického snu je ideální pro páry, které spolu rády sní o budoucnosti. A když už se náhodou zaposloucháte společně mlčky do skladeb, určitě to ničemu také neuškodí.

U2 – The Joshua Tree

U2 joshua tree

Zdroj: U2

S tímhle albem můžete na vašem stereo systému očekávat večer plný reflexe a spojení. Skladby jako With or Without You a I Still Haven’t Found What I’m Looking For nabízí hluboké texty, které rezonují s těmi nejsilnějšími emocemi. Toto album je jako stvořené pro romantické okamžiky.

Michael Jackson – Thriller

Michael Jackson Thriller

Zdroj: Michael Jackson

Pokud se chcete trochu odvázat, Michael Jackson přinese večer plný tance a nekonečné zábavy. Připravte se na to, že klasiky jako Billie Jean a Thriller rozproudí váš večer i krev v žilách. Se sklenkou dobrého vína možná bude vybízet i k nějakým tanečním kreacím, ale proč ne?

Madonna – Like a Prayer

Madonna Like a prayer

Zdroj: Madonna

Like a Prayer kombinuje pop s hlubšími tématy, jako jsou víra a láska. Dopřejte si večer, kdy můžete společně zpívat, tančit a možná i trochu přemýšlet o hlubších aspektech vašich životů.

The Cure – Disintegration

The Cure Disintegration

Zdroj: The Cure

Možná temnější tečka na závěr je pro ty, kdo hledají intimnější a introspektivnější večer. Toto album, plné melancholických melodií a textů, je ideálním podkresem pro sdílení těch nejhlubších pocitů. Poslouží skvěle také jako album pro naprosté zaposlouchání se.

Že vybraná valentýnská alba nemáte? Stream to jistí!

Abyste to měli jednodušší ať už vám chybí vybraná valentýnská alba, nebo dokonce klasický přehrávač, připravili jsme pro vás odkazy na službu Tidal. Stačí tak kliknout na odkaz a rovnou je poslat do vašeho audiosystému.

Redakce

Milujeme Hi-FI, AV techniku i High-End a nebojíme se o nich psát.

Komentáře

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim