reklama
Banner-Satechi_300x300px2-300x300x

Jarní slevy od Sonos a HTC VIVE

Jarní slevy od Sonos a HTC VIVE
2024-03-22T09:31:47+01:00
• 22. 3. 2024

Zdroj: HTC

Příchod velikonoc potěší nejednoho fanouška technologií. Tento týden totiž startují jarní slevy na lifestylové reprosoustavy Sonos i headsety HTC VIVE. Ušetříte tak dnes na ozvučení bytu, lifestylovém domácim kinu i těch nejlepších headsetech od HTC.

Akce HTC skončí 14. 4. a Sonos své slevy ukončí už 2. 4. 2024. Na rozmýšlení tak nebude času mnoho.

Jarní slevy u HTC VIVE

Již nyní běží slevy na prémiové XR a VR headsety HTC VIVE XR Elite a HTC VIVE Pro 2. Všestranný XR Elite výrobce v rámci slevové akce nabízí za 24 990 Kč, za samotný headset VIVE Pro 2 HMD si řekne o 599 € (asi 15 176 Kč) a kompletní PCVR sestava VIVE Pro 2 Full kit s ovladači i základnovými stanicemi vyjde na 24 990 Kč. Na své si tak přijdou ti, kteří chtějí okusit nejmodernější XR zařízení, nováčci v oblasti High-end VR řešení i ti, kteří už doma mají PCVR sestavu, ale chtěli by lepší headset. Ušetřit lze od 300 € v případě VIVE XR Elite po 500 € za kompletní VR sestavu VIVE Pro 2. Všechny nabídky najdete na oficiálních stránkách akce.

HTC vive xr elite

HTC Vive XR Elite lze nyní pořídit výhodně za 24 990 Kč; zdroj: HTC

První jmenovaný nabízí nezávislý provoz, modulární konstrukci a v neposlední řadě i XR režim. S jeho pomocí lze virtuální objekty umístit na pozadí reálného světa podobně, jako to nabízí dnes tolik diskutovaný Apple Vision Pro. To se může hodit pokud vám doma stále běhají domácí mazlíčci, nebo chcete headset využít jako virtuální filmové plátno na cestách. Nechybí samozřejmě ani VR tituly odpovídající HW možnostem nezávislých headsetů. Bez problémů si tak zkouknete Gloomy Eyes, zahrajete Tower Tag, nebo pustíte film ve virtuálním kině. A pro maximální kvalitu zážitků můžete připojit i herní PC.

Hráče a nejnáročnější milovníky virtuální reality by ale měl zaujmout hlavně HTC VIVE Pro 2. Sice nenabídne XR režim, ale PCVR zvládá bravurně. Má nejpřesnější systém sledování pohybu, skvělé 5K rozlišení a zorný úhel 120°. Tady se jede na maximální komfort a pohlcení. Potěší i Hi-Res sluchátky a obnovovací frekvencí až 120 Hz. S pořádným PC se tak dostanete ke špičkové kvalitě obrazu i zvuku.

Jarní slevy Sonos

Sonos v rámci jarní akce zlevnil prakticky vše pro vybudování lifestylového domácího kina. V nabídce je Sonos Beam 2nd Gen za 10 990 Kč, Sonos Sub Mini s cenovkou 10 990 Kč i reprosoustavy Sonos Era 100 za 5 490 Kč. Sleva se nevyhla ani solidnějšímu subwooferu Sonos Sub, který slibuje basy už od 25 Hz. A ten zákazníci získají za příjemných 17 990 Kč.

Sonos Beam 2nd Gen je soundbar, který rozšíří zvukové možnosti televizoru. S podporou prostorového zvuku Dolby Atmos a bezdrátovým připojením nabízí především snadné ovládání a potěší i solidním výkonem. Ovládat jej lze prostřednictvím ovladače nebo hlasových asistentů jako Google, Siri, Alexa a AirPlay 2.

Sonos Era 100 Credenza 1200x800x

Sonos Era 100 je za 5 490 Kč skvělou volbou; zdroj: Sonos

Sonos Sub Mini představuje bezdrátový subwoofer, který subwooferu či reprosoustavám doplní schopnosti v oblasti basů. Zvládne to i s relativně malými 6″ měniči a akusticky izolovanou ozvučnicí. My bychom ale prakticky vždy doporučili cílit na vyšší model Sonos Sub, který svou schopností vyloudit bas z kompaktního designového těla příjemně překvapí.

Reproduktor Sonos Era 100 je nedávnou novinkou a nabízí pohodlné použití a solidní výkon. Bez problémů tak zastane roli zadních efektových reprosoustav, nebo jednoduchého podkresového ozvučení místnosti. S WiFi připojením, Bluetooth, a 3.5 mm linkovým vstupem to bude otázka okamžiku.

Redakce

Milujeme Hi-FI, AV techniku i High-End a nebojíme se o nich psát.

Komentáře

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim