reklama
Banner-Satechi_300x300px-300x300x

Max (HBO) bude další služba, která zatočí se sdílením hesel

Max (HBO) bude další služba, která zatočí se sdílením hesel
2024-03-07T11:25:20+01:00
• 7. 3. 2024

Zdroj: Warner Bros. Discovery

Studio Warner Bros. Discovery, které provozuje službu Max, u nás známou stále jako HBO Max, zamezí v následujících měsících sdílení hesel. Není to přitom tak dávno, co jsme psali o shodném kroku, pro který se rozhodlo Disney+.

Max (HBO) doplní Netflix a Disney+

Době sdílení jednoho účtu streamovací služby s rodinou a přáteli bez dodatečného zpoplatnění zvoní nadobro umíráček. Max, streamovací služba vlastněná společností Warner Bros. Discovery, u nás stále fungující jako HBO Max, je další službou, u které máme jistotu, že sdílení hesel omezí. Bude totiž součástí nového dražšího tarifu.

Zprávu o omezení sdílení hesel u služby Max přinesl přímo generální ředitel společnosti Warner Bros. Discovery JB Perrette během konference 2024 Technology, Media & Telecom společnosti Morgan Stanley. Společnost bude ještě tento rok informovat současné předplatitele o nových podmínkách i o tom, že během roku 2025 bude sdílení hesel součástí nového placeného tarifu.

JB Perrette

JB Perrette oznámil novinku, která předplatitele nepotěší; zdroj: Warner Bros. Discovery

Max nebude první a ani jedinou službou, která si posvítí na spokojené sdíleče hesel. Tuto éru započal Netflix, který si nedávno pochvaloval vyšší zisky právě i díky tomuto kroku. Nedávno o podobném kroku informovala služba Disney+ a stejné rozhodnutí učinilo i v tuzemsku méně známé Hulu.

Max už brzy v Česku

Konkrétní trhy, kterých se tento krok týká, zatím nebyly zveřejněny. Lze ale předpokládat, že se brzy novinka bude týkat i nás. Společnost totiž uvedla, že změny plánuje i vzhledem k rozšíření služby Max na další trhy. Těch bude hned 20 a ve výčtu nechybí naše země. Služba Max u nás nahradí HBO Max již během tohoto jara. Dražší poplatky za sdílení účtu a nový název ale nebudou jedinou novinkou. Rozšířit by se měla i nabídka pořadů. Max totiž propojí knihovny HBO Max a Discovery+, protože obě služby spadají pod Warner Bros. Discovery. Nové nacenění je zatím hlavní neznámou. Jakmile budeme mít více informací, nezapomeneme se o ně podělit.

Zdroje: theverge.com, mediaguru.cz

 

S technologiemi si hraje od nepaměti a doma má v nich více nepořádek než pořádek. Ostravak, který se stále místy učí psát slušně a spisovně. "Zatimco tata rubal uhli, ja rubu texty, bo mam chrome ruky."

Komentáře

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim