reklama
Banner-Satechi_300x300px2-300x300x

Univerzální Tidal odkazy pro sdílení s předplatiteli konkurence

Univerzální Tidal odkazy pro sdílení s předplatiteli konkurence
2024-04-01T12:56:46+02:00
• 1. 4. 2024

Tidal předplatitelům usnadňuje sdílení hudby s uživateli konkurenčních služeb, zdroj: hifimanie.cz

Novinka, kterou Tidal postupně integruje potěší každého. Univerzální Tidal odkazy totiž otevřou bez potíží i předplatitelé konkurenčních služeb Spotify, Apple Music, Youtube Music a Amazon Music. Když tak na Tidalu potkáte nový song, který vás zaume, odešlete ho snadno komukoli. A to nejlepší, vaši přátelé si ho také snadno poslechnou. Pokud tedy v jejich službě úplně nechybí.


Univerzální Tidal odkazy zpřístupňuje společnost postupně. Už nyní jsou přístupné uživatelům PC aplikace. Na iPhonu se nám zatím stále generují běžné odkazy směřující přímo do alba ve službě Tidal. Pokud ale sdílíme prostřednictvím PC, pak adresát obdrží přehlednou stránku, kde si může vybrat, v jaké aplikaci se skladba přehraje. Dá se předpokládat, že na mobilní telefony se funkce dostane v rámci nejbližší aktualizace mobilní aplikace Tidal.

Pokud byste chtěli univerzální odkaz vytvořit na mobilním telefonu už nyní, není to nic složitého. Jednoduše po zkopírování a vložení odkazu doplňte na jeho konec „?u”. Po této ruční úpravě by měl vašim přátelům umožnit volbu jejich platformy.

Univerzalni Odkaz zobrazeni 1037x1037x

Klientům konkurence univerzální Tidal odkaz nabídne přehledný výběr, zdroj: tidal.com

Novinku opravdu vítáme. Zpříjemní život nejen předplatitelům služby, ale i jejich přátelům. Doufejme, že se konkurenční platformy chytí za nos a nabídnou podobnou možnost. Dobu, kdy si zákazníky držíte prostřednictvím tlaku přátel, už bychom rádi odpustili. Jsme totiž přesvědčeni, že boj streamovacích platforem by měl probíhat spíše na poli hudební nabídky, zvukové kvality a propracovanosti jejich aplikací.

Tidal každopádně opět chválíme a s povzdechem sledujeme Spotify. To sice pomalu nasazuje videa, hrdě bojuje se společností Apple a má opravdu krásné souhrny na závěr roku, ale  o slibovaném Hi-Fi streamingu, nebo podobně praktických funkcích, si stále musíme nechat zdát.

Zdroje: theverge.com, reddit.com

Redakce

Milujeme Hi-FI, AV techniku i High-End a nebojíme se o nich psát.

Komentáře

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim