reklama
Banner-Satechi_300x300px2-300x300x

Bose SoundLink Max míří na český trh

Bose SoundLink Max míří na český trh
2024-05-29T15:22:03+02:00
• 29. 5. 2024

zdroj: bose.com

Bose SoundLink Max je novým bluetooth reproduktorem, který slibuje hned tři nej v rámci nabídky společnosti. Je historicky největším, nejodolnějším a nejvýkonnějším bluetooth reproduktorem Bose. A rozhodně se neztratí doma ani na pláži.

Bose SoundLink Max – Buchannon mezi reproduktory

Ačkoliv z produktových fotografií vypadá nový reproduktor jako pěkný macek, první pohled klame. Rozměry jsou relativně kompaktní. Reproduktor váží 2,13 kg a jeho rozměry jsou 26,5 x 12 x 10,5 cm. Na horní straně se nachází poutko pro pohodlný úchyt. To lze vyměnit za lano přes rameno.

Bose SoundLink Max

Rukojeť lze vyměnit za lano přes rameno; zdroj: Bose

Pro bezdrátovou reprodukci využívá SoundLink Max technologii Bluetooth 5.3 s podporou kodeků SBC a AAC. Pro nejvyšší možnou kvalitu nechybí ani kodek aptX. Snadnější párování s Android zařízeními umožňí Google Fast Pair a potěší také funkce Spotify Tap. V případě potřeby lze Bose SoundLink Max propojit se zdrojem zvuku také pomocí 3,5mm jacku. Připojit lze tak snadno například MP3 přehrávač.

Bose Soundlink Max odolnost 1152x864x

Novinka se nebojí ani hrubějšího zacházení a splní požadavky certifikace IP57, zdroj: bose.com

Reproduktor splňuje nároky specifikace IP67 a vydrží nárazy, působení jemného prachu nebo písku a neublíží mu ani úplné ponoření. Pokud spadne do vody, sám okamžitě vyplave. Lovení pod vodou tak není nutností. Kromě toho je odolný vůči korozi (co by za to dal samopal vzor 24) a UV záření. Díky tomu je skvělým společníkem, o kterého se nemusíte bát ani na pláži, na lodi nebo během průtrže mračen.

Cena a dostupnost 

Bose SoundLink Max je k dispozici v černé a světle modré barvě, plně nabitý dokáže přehrávat hlasitě hudbu až 20 hodin a jeho baterie poslouží i jako powerbanka s konektorem USB-C pro dobití smartphonu nebo jiného zařízení. Dostupný je na našem trhu u autorizovaných prodejců Bose za doporučenou koncovou cenu 9 990 Kč. Popruhy přes rameno lze dokoupit samostatně za 1 490 Kč, náhradní rukojeti za 790 Kč. Když jsme poprvé referovali o reproduktoru na bázi zahraničních informací, doufali jsme, že se cenovka podaří udržet okolo 13 000 Kč. Česká cena nás tak příjemně překvapila.

Zdroje: pressmob.cz, bose.com

S technologiemi si hraje od nepaměti a doma má v nich více nepořádek než pořádek. Ostravak, který se stále místy učí psát slušně a spisovně. Ale ne vždy to klapne. Hlavně u té slušnosti. "Zatimco tata rubal uhli, ja rubu texty, bo mam chrome ruky."

Komentáře

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim