reklama
PanzerGlass iPhone 15

Sluchátka Sonos Ace unikají na nových snímcích

Sluchátka Sonos Ace unikají na nových snímcích
2024-05-16T13:42:24+02:00
• 7. 5. 2024

Náčrtek sluchátek Sonos z před lety předloženého patentu, zdroj: whathifi.com

Už je to nějakou dobu, co jsme informovali o tom, že bychom se mohli brzy dočkat prvních sluchátek od společnosti Sonos. Ten den se velmi pravděpodobně blíží. Jak informoval web The Verge, prodejce Schuurman Sonos Ace nečekaně a velmi pravděpodobně neplánovaně ukázal světu.

Sonos Ace – první bezdrátová sluchátka od Sonosu

Společnost Sonos již brzy přinese na trh svou novinku – svá první bezdrátová sluchátka, která ponesou název Sonos Ace. Generální ředitel Patrick Spence očekává, že nový produkt zvýší příjmy firmy v době klesající poptávky po tradičních reproduktorech. Uvedení sluchátek na trh se plánuje pravděpodobně již na příští měsíc. Už dnes ale můžeme náhlednout na to, jak sluchátka vypadají.

Sonos Ace náhled

Sluchátkům to v černé barvě velmi sluší; zdroj: Schuurman

Z uniklých fotografií můžeme vidět sluchátka v černém barevném provedení a počítat můžeme určitě s prémiovějším provedením. Každá mušle nabídne hned několik tlačítek. V balení nalezneme USB-C kabel a pevné ochranné pouzdro. Na snímku můžeme ještě vidět zajímavý černý objekt menší velikosti. O jeho účelu můžeme v současnosti pouze debatovat.

Cena bude vyšší, funkce zajímavé

Za únikem stojí autorizovaný prodejce Schuurman. Ten nedopatřením zveřejnil obrázky nových sluchátek a potvrdil tak některé spekulace. Cena se vyšplhala na 403,58 EUR, což je cena přesahující 10 000 Kč. Tato cena odpovídá vysoké kvalitě a funkcím, které od sluchátek očekáváme. Sonos Ace se dokonale integrují do ekosystému společnosti, což umožní majitelům Sonos soundbarů poslouchat zvuk z televize přes sluchátka. To může být velmi praktická funkce, když je zrovna třeba sledovat oblíbený film nebo seriál potichu.

Sonos Ace

V balení bude praktické pouzdro i USB-C kabel; zdroj: Schuurman

Na trhu high-end sluchátek je velmi velká konkurence. My se však na nová Sonos sluchátka velmi těšíme. Firma také plánuje 7. května vydat novou verzi své mobilní aplikace, která usnadní nastavení a integraci nových zařízení, včetně sluchátek Ace.

Zdroj: theverge.com

 

S technologiemi si hraje od nepaměti a doma má v nich více nepořádek než pořádek. Ostravak, který se stále místy učí psát slušně a spisovně. "Zatimco tata rubal uhli, ja rubu texty, bo mam chrome ruky."

Komentáře

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim