reklama
PanzerGlass iPhone 15

Sennheiser Ambeo: pohlcující hi-fi systémy pro nové vozy Cupra Formentor a Leon

Sennheiser Ambeo: pohlcující hi-fi systémy pro nové vozy Cupra Formentor a Leon
2024-04-30T13:08:51+02:00
• 30. 4. 2024

Zdroj: Cupra

Značku Sennheiser si možná spojujete, stejně jako my, spíše se sluchátky. Sennheiser Ambeo pak určitě dá vzpomenout třeba soundbarům. Nejnovějším počinem je spolupráce se španělskou automobilovou značkou Cupra (dříve známou jako Seat, kterou vlastní koncern VAG, Volkswagen Group).

Sennheiser Ambeo a Formentor se jeví jako sexy spolupráce

Společnost Cupra v těchto dnech oznámila osvěžení svých modelových řad Formentor a Leon pro rok 2024. A poprvé se dočkají svého i fanoušci kvalitní hudební reprodukce. Nově si můžete vybrat do svého budoucího vozu patřičné ozvučení od společnosti Sennheiser, konkrétně Sennheiser Mobility. Sennheiser Mobility můžeme jednoduše popsat jako odnož společnosti, která se soustředí na pohlcující audio řešení pro nejlepší možný zážitek z poslechu ve voze. A možnost si nové audio ve Formentoru (případně Leonu) poslechnout bychom minimálně my ocenili.

Sennheiser Ambeo Cupra

Pohled na nový vůz Cupra Formentor je fajn. My bychom ale rádi slyšeli nový audio systém; Zdroj: Cupra

Systém 12 reproduktorů s výkonem 425 W je k dispozici pro oba modely vozů. Využívá software Ambeo Concerto společnosti Sennheiser ke zpracování zvuku a zajištění většího zážitku z poslechu. Software vezme stereo signál a pomocí algoritmů, za kterými stojí šikovní technici ze Sennheiseru, přerozdělí jednotlivé hudební prvky tak, aby bylo dosaženo co nejlepšího trojrozměrného zvuku.

Není to sice poprvé, co se značka Sennheiser podívá do automobilů. Lehká audio úprava se objevila už u vozů Morgan Plus 4 a Morgan Plus 6. V případě Cupry jde ale přeci jen o masovější počin. Minimálně Formentor lze na našich silnicích spatřit poměrně často. Můžeme tak hovořit o tom, že se Sennheiser podívá také do masověji prodávaných vozů.

Zdroj: whathifi.com

S technologiemi si hraje od nepaměti a doma má v nich více nepořádek než pořádek. Ostravak, který se stále místy učí psát slušně a spisovně. "Zatimco tata rubal uhli, ja rubu texty, bo mam chrome ruky."

Komentáře

Hifimánie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim